top of page

TECHNOLOGIE PROFESIONÁLŮ

Produkty EquiRay používají technologii aktivního svícení SUNFIBRE.

 

Technologie nositelného aktivního svícení SUNFIBRE byla vyvinuta v ČR. Je hlavně využívána bezpečnostními složkami - záchrannou službou, policií, vojáky.  Je založena na jedinečném systému optických vláken, která svítí na velké vzdálenosti při nízké viditelnosti a ve tmě.

 

Oproti reflexním bezpečnostním prvkům, má SUNFIBRE vlastní zdroj světla. Světlo přenáší skrze speciální optická vlákna, která jsou chráněna textilií a tím zajišťují maximální odolnost proti mechanickému poškození. Optická vlákna svítí na všechny strany až do vzdálenosti 3 km.

Vývoj této technologie byl započatý Technickou univerzitou v Liberci a později dokončený technologickou společností SCILIF s.r.o.

Záchranáři se Scilif

MINIMÁLNÍ JAS

15 HODIN

139 - 190 gramů

Li-Pol, 2500 mAh

MAXIMÁLNÍ JAS 

5 HODINY

Micro USB

Schéma.jpg

PRVKY TECHNOLOGIE

Technologie SUNFIBRE se skládá z několikavrstvého optického kabelu opleteného textilní vrstvou (A). Optickým kabelem je světlo vedené ve spirálách a tvoří okolo sebe auru světla viditelnou z 360°. Navíc díky speciální pružné vrstvě je plně ohybatelné, odolné a pratelné (bez powerbanky). 

Tlačítko (B) umožnuje zapínání a změnu módů svícení.

 

Systém je napájen pomocí textilního kabelu s UBS A (C) a libovolné powerbanky (D).

SPOLEHLIVÝ A BEZPEČNÝ

EquiRay vám poskytne prvotřídní výkon v malém a lehkém balení díky technologii SUNFIBRE a nejmodernějším odolným materiálům.

EquiRay svítí až do 3 km a jeho odolné zpracování vám zajistí mnoholetou odolnost a to i ve nejméně příznivých podmínkách jako je hustý déšť, sníh a nebo mlha.

EquiRay je napájen baterií, kterou lze nabít pomocí USB a která zajistí provoz až 15 hodin.

Viditelnost EquiRay vs reflexní prvky
DSC04298.jpg

JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ

EquiRay se jednoduše ovládá. Stačí si jej nasadit jako normální vestu, zapnout pás, stisknout tlačítko a jste připraveni vyrazit sportovat.

Pomocí tlačítka si také volíte jednu ze tří intenzit svícení, popř. blikání pro případ nebezpečí.

Abyste EquiRay nabili, stačí rozepnout zip, vyndat baterii a nabít ji pomocí micro USB.

POHODLNÝ PRO VŠECHNY

Světelná vesta EquiRay váží pouhých 199 gramů a proto je vhodná pro všechny druhy sportů, kde záleží na každém gramu.

SUNFIBRE světlovody a nastavitelný pružný popruh jsou pohodlné pro všechny a to nehledě na vaši výšku či šířku hrudníku. EquiRay Vám sedne perfektně a po chvíli ani nebude vědět, že jej máte na sobě.

 

A až dokončíte svůj běh, švih nebo jízdu na lyžích (či jakýkoliv jiný sport), tak jej  uložíte do síťového pytlíku, kde bude čekat na další použití.

3x person.jpg
bottom of page