TECHNOLOGIE PROFESIONÁLŮ

Produkty EquiRay používají technologii aktivního svícení SCILIF SunFibre.

 

Technologie nositelného aktivního svícení SCILIF SunFibre byla vyvinuta v ČR. Je hlavně využívána bezpečnostními složkami - záchrannou službou, policií, vojáky.  Je založena na jedinečném systému optických vláken, která svítí na velké vzdálenosti při nízké viditelnosti a ve tmě.

 

Oproti reflexním bezpečnostním prvkům, má SCILIF SunFibre vlastní zdroj světla. Světlo přenáší skrze speciální optická vlákna, která jsou chráněna textilií a tím zajišťují maximální odolnost proti mechanickému poškození. Optická vlákna svítí na všechny strany až do vzdálenosti 3 km.

Vývoj této technologie byl započatý Technickou univerzitou v Liberci a později dokončený technologickou společností SCILIF.

Záchranáři se Scilif

MINIMÁLNÍ JAS

15 - 32 HODIN

139 - 249 gramů

Li-on, 1600 mAh

Li-Pol, 2500 mAh

MAXIMÁLNÍ JAS 

5 - 10 HODINY

Micro USB

SPOLEHLIVÝ A BEZPEČNÝ

EquiRay vám poskytne prvotřídní výkon v malém a lehkém balení díky technologii Scilif Sunfibre a nejmodernějším odolným materiálům.

EquiRay svítí až do 3 km a jeho odolné zpracování vám zajistí mnoholetou odolnost a to i ve nejméně příznivých podmínkách jako je hustý déšť, sníh a nebo mlha.

EquiRay je napájen baterií, kterou lze nabít pomocí USB a která zajistí provoz až 32 hodin.

Viditelnost EquiRay vs reflexní prvky
Cyklisti se světelnými vestami EquiRay

JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ

EquiRay se jednoduše ovládá. Stačí si jej nasadit jako normální vestu, zapnout pás, stisknout tlačítko a jste připraveni vyrazit sportovat.

Pomocí tlačítka si také volíte jednu ze tří intenzit svícení, popř. blikání pro případ nebezpečí.

Abyste EquiRay nabili, stačí rozepnout zip, vyndat baterii a nabít ji pomocí micro USB.

LEHKÝ A POHODLNÝ

Světelná vesta EquiRay váží pouhých 199 gramů a proto je vhodná pro všechny druhy sportů, kde záleží na každém gramu.

Scilif světlovody a nastavitelný pružný popruh jsou pohodlné pro všechny a to nehledě na vaši výšku či šířku hrudníku. EquiRay Vám sedne perfektně a po chvíli ani nebude vědět, že jej máte na sobě.

 

A až dokončíte svůj běh, švih nebo jízdu na lyžích (či jakýkoliv jiný sport), tak jej  uložíte do síťového pytlíku, kde bude čekat na další použití.

Pracovník se Scilif Sunfibre